Aktuality

II. ročník RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ PRO NEJMENŠÍ TROJHÁČKY A DRAKIÁDA

 II. ročník RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ PRO NEJMENŠÍ TROJHÁČKY, DRAKIÁDU a I. ročník ZÁVODŮ PRO „STARÉ LOVCE“


Krásné zářijové počasí připravilo ideální podmínky pro II. ročník RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ PRO NEJMENŠÍ TROJHÁČKY, DRAKIÁDU a I. ročník ZÁVODŮ PRO „STARÉ LOVCE“, která proběhla v poklidném prostředí našeho malebného rybníka V Kopaninách, za účasti, které patří naše velké DÍKY.

 

 

  

OS TrojHáček hlásí:

Tento ročník jsme přivítali 24 závodníků z kategorie „trojháčci“ a necelou dvacítku z kategorie „starých lovců“. I když počasí hrálo do not rybařině, počet ulovených trofejních kousků nepřesáhl očekávané maximum z minulých závodů, tak i tak, nás potkalo spoustu napínavých chvil, hlavně při zdolávání jesetera Rudy z BavorJ. Závody dospělých probíhali až do pozdních hodin, už tak příjemného dne, kde finální rozuzlení ruku v ruce s nedělní domácí česnečkou završilo vyhlášení vítěze prvního ročníku závodů „Starých lovů“.

Povětrnostní podmínky dokázali zvednout ze země jen část draků, ale i tak byla účast na DRAKIÁDĚ velmi četná a přifoukala osobité umění každého z ručně vyrobených draků. Doufáme, že i příští rok se potkáme při tak fajnové dračí sobotě znovu.

 

Těšíme se na viděnou

OS TrojHáček