Aktuality

OS TrojHáček hlásí..

OS TrojHáček hlásí:

2. června proběhl pod naším vedením první dětský den spojený s rybářskými závody. Dle zpětných reakcí se dětský den povedl. Za pomoci dětí, vodníka Hlubiny jsme odemkli vodu a zahájili rybářskou sezónu pro tento zlomový rok.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům za jejich dary a příspěvky, také všem pořadatelům a členům, kteří se na přípravě dětského dne podíleli. Veliké díky patří i dětem z mateřské školky Havlíčkova Borová za kouzelné představení! A jak pevně doufáme, tímto naše spolupráce s mateřskou školkou nekončí.

Co Vás čeká, co nás nemine:

Spolupráce OS TrojHáčku s Borovskou „10“, kde budeme připravovat něco k snědku pro mlsné jazýčky a tímto Vás i zveme na krásných 10km okolím malebné Havlíčkovi Borové.

Dále připravujeme letní rybářské závody pro malé rybáře, tak i pro dospělé, program bude ještě upřesněn, ale můžeme slíbit, že je na co se těšit např. soutěže u kterých nezůstane niť suchá, noční lov a spousty zábavy. Společně s předškolním časem přifouká k rybníku i drakiáda pro nejmenší, ale zábavu naleznou i dospěláci a trojháčkovská povidla. Podařilo se v termínu dokončit pergolu a za přispění městyse Havlíčkova Borová srovnání terénu, díky všem, kdo přidali ruku k dílu.

OS TrojHáček